O nas


Zapraszamy na kursy na wózek widłowy w Białymstoku. Mamy spore doświadczenie, jeśli chodzi o szkolenia. Zależy nam na tym, żebyś zdał egzamin i żebyś nauczył się bezpiecznie i sprawnie korzystać z wózka.

Zarówno teoria, jak i praktyka jest ważna. W naszym ośrodku szkoleniowym poznasz typy wózków jezdniowych oraz ich budowę. Dowiesz się jakie czynności powinieneś wykonywać przed pracą i po pracy. Nauczysz się bezpiecznej obsługi wózka, poznasz wiadomości z zakresu ładunkoznawstwa i dozoru technicznego.


Zobaczysz, jak instruktor wymienia butlę gazową i sam spróbujesz ją wymienić. Oczywiście nasze tanie kursy wózka widłowego w Białymstoku obejmują również praktyczną naukę jazdy - 15 godzin dla 3 osób.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty związanej ze szkoleniem operatorów wózków? Przede wszystkim dlatego, że Białystok będzie miał dla Ciebie więcej miejsc pracy. Zawsze możesz sobie dorobić, nawet jeśli docelowo nie chcesz pracować jako operator wózka. Co więcej, po kursie na wózki widłowe będziesz mógł pracować w różnych branżach w Białymstoku. Przecież operatorzy takich pojazdów są potrzebni w wielu halach, magazynach, sklepach meblowych albo nawet mniejszych dyskontach spożywczych.

 

Chcesz zostać operatorem wózka widłowego? Kurs w Białymstoku wcale nie jest drogi. To jednorazowy wydatek, który może Ci się przydać na całe życie. Uprawnienia, które po nim zdobędziesz, są bezterminowe. Co więcej, będziesz mógł z nich skorzystać nawet w przypadku, kiedy zdecydujesz się na pracę za granicą.

Nasz ośrodek szkoleniowy wózka widłowego w Białymstoku zaprasza do zapisów wszystkich chętnych, którzy ukończyli 18 rok życia. Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń albo napisz — z chęcią na wszystkie odpowiemy.